Zirve - Pazarlama ve Finans Zirvesi | Firmalarburda.Net Türkiye Şehir ve söktör tercihinize göre bütçenize uygun aradığınız hizmeti en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Türkiyenin en geniş firma platformu.

Benzer Etkinlikler

  Etkinlik Bulunamadı

Pazarlama ve Finans Zirvesi

Sonlandı
Ek Bilgiler
Etkinlik Tarihi
: 20-11-2016 19:00 - 20-11-2016
Etkinlik Mekan
: İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Mekan Telefon
:
Mekan İl
:
Mekan Adres
: İstanbul / Şişli / MASLAK İTÜ Ayazağa Kampüsü
Web Adresi
:
Etkinlik Ücreti
: Belirtilmemiş
Etkinlik Türü
: Zirve
Ekleyen
: Yönetici
Etkinlik Tanımı
Pazarlama ve Finans Dünyasının Kalbi İTÜ Ayazağa Kampüsü'nde ATACAK! Pazarlama ve Finans Zirvesi'16, İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen Pazarlama ve Finans dünyasının başarılı iş adamlarını ve iş kadınlarını öğrencilerle bir araya getiren öğrenci zirvesidir. Etkinliğimiz 20-23 Kasım 2016 tarihlerinde, İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleşecektir. 20 Kasım 2016 günü Açılış Gecesiyle başlayacak olan etkinliğimiz, 21-22-23 Kasım 2016 tarihlerinde sektörün önde gelen başarılı isimlerini öğrencilerle buluşturacaktır. Aynı zamanda sektördeki şirketler düzenledikleri Case Study & Work Shop'larla öğrencilerle bire bir ilişkiler kurup öğrencilere İş, Staj ve Network imkanı sunacaklar. Etkinliğimiz ücretsiz olup en az 6 panele katılım şartıyla sertifikalıdır. Pazarlama ve Finans Zirvesi'16 Kesinleşen Konuşmacıları: -Mavi CEO Cüneyt YAVUZ -Ünsped Global Lojistik CEO Dr. Hakan ÇINAR -IBM Pazarlama Genel Müdür Yardımıcısı Seda GÜRKAYNAK -Gedik Yatırım CEO Can PAMİR -Beymen Pazarlama Genel Müdürü Ahmet BAL -Egon Zehnder Co-Founder Murat YEŞİLDERE -Monitise COO Fırat İŞBECER -Vestel CMO/Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç BERKMAN -Nef Pazarlama Direktörü Selçuk ÇELİK -Sahibinden.com Pazarlama Müdür Yardımcısı Boğaç GÖNCÜ -ING Bank Pazarlama İletişimi Grup Müdürü Feyza TAMER -Yıldız Holding Pazarlama Grup Direktörü Berna AKYÜZ ÖĞÜT ve daha niceleri... Ayrıca Pazarlama ve Finans Zirvesi'16 süresi boyunca panel aralarında, case study ve workshop etkinliklerinde sürpriz hediyeler ve çekilişler katılımcılarımızı bekliyor!

24 kez görüntülendi.

 • 7.658.875

  Toplam Müşteri

  964.158

  Toplam Firma

  2.547.14

  Toplam Teklif

  2.317.69

  Toplam Başarılı Teklif

  Üye Olun

  1 dakika'da bilgilerinizi doldurarak hızlı bir biçimde üye olabilirsiniz.

  İşletmenizi Ekleyin

  İşletme bilgilerinizi, resimlerinizi ve diğer detaylarınızı ekleyerek işletmenizi sisteme dahil edin.

  Teklif Alın & Teklif Verin

  Artık hazırsınız, müşterileriniz sizi bulabilir, teklif alabilir ve teklif verebilir, ilan ve kampanyalarını tanıtabilirsiniz.

  Scroll