B&T Design - İstanbul / Kağıthane | Firmalarburda.Net Türkiye Şehir ve söktör tercihinize göre bütçenize uygun aradığınız hizmeti en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Türkiyenin en geniş firma platformu.

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 334 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Talip Aysan
  Fax
  02123201276
  Adres
  Kağıthane Cd. No: 87, 34403, Çağlayan, İstanbul, Türkiye
  İl/İlçe
  İstanbul / Kağıthane
  Semt/Mah.
  Çağlayan / ÇAĞLAYAN MAH.
  Mail
  info@bt.design
  Web Sitesi
  www.bt.design

  1995 yılında Talip Aysan tarafından, hayalleri marka ve tasarım üzerine hedeflenmiş bir l atölyesinde kurulan B&T Design, ülkenin sosyal değişimlerinin doğru analizi, yerelden çok evrensel ideallerin benimsenmesi ile kurallarını kendi koyacağı serüvenine başladı. Firmanın temelinde yatan sözcükler “daha iyi” ve “nitelik” ti.

  2004 yılında geleceğin tasarım markasının modern alt yapısını tamamlayan B&T Design, tasarımcı, üretici ve kullanıcı arasındaki fayda ilişkisini kuracağı zemini hazırladı. 20 yıllık geçmişiyle bugün otel, hastane, avm, ve kurumsal çalışma alanları için mobilyalar üreten B&T Design 2009 yılından itibaren bünyesine ev mobilyasını da katarak ürün yelpazesini genişletti ve perakende alanında da hizmet vermeye başladı. B&T Design tüm ürün gruplarını İstanbul ve Ankara’ da bulunan mağazalarında sergilemektedir.

  2000 yılına kadar yurtiçinde faaliyet gösteren B&T Design, 2001 yılından itibaren Türkiye’nin önemli tasarımcılarından olan Alp Nuhoğlu ve Tanju Özelgin ile çalışmaya başladı. 2001 yılında katıldığı Almanya fuarında gördüğü büyük ilgiden sonra yurtdışı satışları hız kazanan firma özellikle Almanya, Rusya, Dubai, ve Milano gibi önemli fuarlarda yer aldı. Koleksiyonlarını, “Salone Del Mobile, Milano” ve “Zona Tortona” da sergileyen B&T Design aldığı sıradışı pozitif tepki ile düş gücü ve emek üzerine kurulu markasının geleceği ile ilgili yapacağı yeni yatırımlara hız verdi.

  Mobilya sektöründe tasarım anlayışı, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ve profesyonellerin birinci tercihi ayrıca Türkiye merkezli uluslararası bir mobilya markası olmayı hedefleyen B&T Design, mobilya ve tasarım sektöründe kullanıcıya ve topluma saygılı, insan hayatını kolaylaştıran, yaşadığımız dünyaya ve çevreye duyarlı, ekonomik, kullanışlı mobilyalar üretmek, çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  7.658.875

  Toplam Müşteri

  964.158

  Toplam Firma

  2.547.14

  Toplam Teklif

  2.317.69

  Toplam Başarılı Teklif

  Üye Olun

  1 dakika'da bilgilerinizi doldurarak hızlı bir biçimde üye olabilirsiniz.

  İşletmenizi Ekleyin

  İşletme bilgilerinizi, resimlerinizi ve diğer detaylarınızı ekleyerek işletmenizi sisteme dahil edin.

  Teklif Alın & Teklif Verin

  Artık hazırsınız, müşterileriniz sizi bulabilir, teklif alabilir ve teklif verebilir, ilan ve kampanyalarını tanıtabilirsiniz.

  Scroll