ERBOY Bilişim - Şanlıurfa Web Tasarım - Urfa Bilgisayar Tamiri - Şanlıurfa / Şanlıurfa | Firmalarburda.Net Türkiye Şehir ve söktör tercihinize göre bütçenize uygun aradığınız hizmeti en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Türkiyenin en geniş firma platformu.
ERBOY Bilişim - Şanlıurfa Web Tasarım - Urfa Bilgisayar Tamiri
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 303 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Cihad GÜÇ
  Fax
  04143141415
  Adres
  Sultan Fatih Mahallesi ipekyolu bulvarı Ana Cadde necatibey apartmanı altı ( ...
  İl/İlçe
  Şanlıurfa / Şanlıurfa
  Semt/Mah.
  Valilik / BAHÇELİEVLER MAH.
  Mail
  erboybilisim@gmail.com
  Web Sitesi
  http://www.erboybilisim.com

  ŞANLIURFA Erboy Bilişim 2004 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteri ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur.Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmaktayız..  Bu Vesile ile  Şanlıurfa ve çevresindeki bir çok bölgeye hızlı erişim sağlamaktayız…

    Şirketimiz bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktadırlar.  Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize natif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.

    Geniş müşteri portföyümüz, Satış Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır.

    Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, natif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.

    Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.. Ve Bu Doğrultu da her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uyduruyoruz..

   

  Neden Biz?

    2004 yılından bu zamana faaliyette bulunan bir şirket olarak temel amacımız hep müşteri memnuniyeti olmuştur.Tecrübemize dayanarak kurmuş olduğumuz firma etkileşimlerinde hep iyi bir hizmet sunduk.Bu yüzden kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli elde ettik.

    Müşterilerimizin bizi seçmesinin temel sebeblerini ;
   Müşteri anlayışımız
   Kaliteli hizmetimiz,
   Uygun fiyat sunmamız,
   Tecrübeli Personel olarak sıralayabiliriz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  7.658.875

  Toplam Müşteri

  964.158

  Toplam Firma

  2.547.14

  Toplam Teklif

  2.317.69

  Toplam Başarılı Teklif

  Üye Olun

  1 dakika'da bilgilerinizi doldurarak hızlı bir biçimde üye olabilirsiniz.

  İşletmenizi Ekleyin

  İşletme bilgilerinizi, resimlerinizi ve diğer detaylarınızı ekleyerek işletmenizi sisteme dahil edin.

  Teklif Alın & Teklif Verin

  Artık hazırsınız, müşterileriniz sizi bulabilir, teklif alabilir ve teklif verebilir, ilan ve kampanyalarını tanıtabilirsiniz.

  Scroll