Kurumsal | Firmalarburda.Net Türkiye Şehir ve söktör tercihinize göre bütçenize uygun aradığınız hizmeti en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Türkiyenin en geniş firma platformu.

KURUMSAL

Firmalarburda.Net Teklif Al Teklif Ver, firmaların güvenilir bir platformda birbirlerini tanımalarını ve ticari birliktelik kurmalarını sağlayan bir sistemdir. Firmalar bu teklif platformunda kendilerine ait en uygun teklifi bulabilecek, mesafe sorunu olmadan ticari birliktelik kurabileceklerdir.

Firmalarburda.net River Plaza, Büyükdere Cad. Bahar Sok. No.18 Kat.15 Levent İstanbul /TÜRKİYE  adresinde kurulmuş olup  oluşturulan proje gelişmiş teknolojik altyapısı ve geniş iş ağı ile kullanıcılarının güvenilir bir platformda ticari birliktelik kurmalarını sağlamaktır.

Sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış  profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır. 

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz. 

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız iletişim kurarak bizi bilgilendirin

 

Türkiye Firma İlan ve Hizmet Rehberi, Türkiye’nin en gelişmiş firmalar rehberidir.  

Bir Çok Firma Rehberinde bulunması gereken özelliklerden fazlasını barındırmaktadır. 2016 Yılından beri internet sektöründe hizmet veren firmamız her zaman ilklere imza atmıştır....

NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

1- Firmanızı ekleyebilirsiniz.......

2- Firmanıza özel ilanlar ekleyebilirsiniz....  ( Emlak ilanları, oto ilanları, Aksesuar-yedek parça ilanları İkinci el İlanları, Alım ilanları, Satın ilanları, fuar ilanları, bayilik ilanları, ithalat ihracat ilanları)

3- Firmanız  için personel ilanları ekleyebilirsiniz..

4-Firmanızın ürünlerini ekleyebilirsiniz... 

5- Firmanızın Haber sayfasını oluşturabilirsiniz...

6- Firmanıza özel sayfalar oluşturabilirsiniz

7- Teklif al seçenegi ile İstediginiz iş için fiyat teklifi alabilirisiniz....

8- Eklediğiniz firmanız anında indexlenir ve Google’da yerini alır.....

9- Oteller bölümünden otelleri inceleyip rezervasyon yapanilirisiniz.....

10- Mekanlar bölümünden mekanları inceleyip rezervasyon yapanilirisiniz.....

7.658.875

Toplam Müşteri

964.158

Toplam Firma

2.547.14

Toplam Teklif

2.317.69

Toplam Başarılı Teklif

Üye Olun

1 dakika'da bilgilerinizi doldurarak hızlı bir biçimde üye olabilirsiniz.

İşletmenizi Ekleyin

İşletme bilgilerinizi, resimlerinizi ve diğer detaylarınızı ekleyerek işletmenizi sisteme dahil edin.

Teklif Alın & Teklif Verin

Artık hazırsınız, müşterileriniz sizi bulabilir, teklif alabilir ve teklif verebilir, ilan ve kampanyalarını tanıtabilirsiniz.

Scroll