KULLANICI SÖZLEŞMESİ | Firmalarburda.Net Türkiye Şehir ve söktör tercihinize göre bütçenize uygun aradığınız hizmeti en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Türkiyenin en geniş firma platformu.

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

a) Üyelik "Web site"nin ilgili bölümünden "Üye kullanıcı" olmak isteyen kişi tarafından "Web site"ye üye olmak için gerekli kimlik bilgilerinin verilmesi, kimlik bilgilerinin doğruluğunun onaylanması, bilgilerin gönderilmesi suretiyle kayıt işleminin yaptırılması ve "firmalarburda.net" tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır. Üyelik işlemi tamamlanmadan işbu sözleşmede tanımlanan "Üye kullanıcı" olma hak ve yetkisine sahip olunamaz. 

b) "Hizmet"lerden faydalanmak isteyen "Kullanıcılar" form sayfasını doldurmak ve göndermek ile "Web sitesi"nde ilan yayınlama talebinde bulunmuş olurlar ve "Üye kullanıcı" olurlar. Gönderilen bu bilgilerin doğruluğundan "Üye kullanıcılar" sorumludur. "firmalarburda.net" doğru olmayan ve/veya yanıltıcı bilgi içeren bilgileri uyarı olmaksızın "Web sitesi"nden den kaldırma veya hiç eklememe hakkına sahiptir. 

c) Her bir "Üye Kullanıcı" kullanacağı şifre ve kullanıcı adı ile sadece bir tek kişi veya kurum için işlem yapma hakkına sahiptir. Diğer kişi veya kurumların siteden yararlanması ayrıca kayıt işleminin yapılması ve başka bir kullanıcı adı ve şifrenin alınması ile gerçekleştirilir. Aynı kullanıcı adı ve şifre üzerinden sisteme girme teşebbüsünün tespiti halinde, "firmalarburda.net"un diğer tüm hakları saklı kalmak kaydıyla, kayıtlı üyenin üyeliği askıya alınabilir veya durdurulabilir. 

d) "Web site"ye üye olabilmek için reşit olmak ve "firmalarburda.net" tarafından işbu sözleşme çerçevesinde geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir. Reşit olmayan veya yukarıda belirtildiği gibi "firmalarburda.net" tarafından işbu sözleşme uyarınca geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olan kişilerin site kayıt işlemlerini tamamlamış olmaları site üyesi olmaları sonucunu doğurmayacaktır. Reşit olmayanlar kullanıcıların site içerisindeki tüm faaliyetlerinden firmalarburda.net sorumlu değildir. 

e) "Üye kullanıcılar"; "Web sitesi" üzerindeki "Form sayfa"larında oluşturdukları bilgilerinin ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptıkları ürünlerin, yayınladıkları ilanların,mesajların, kendi web sitelerinde bulundurdukları bilgilerin; sahte, çalıntı olmaması, üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, telif hakkı vb haklarının çiğnememesi ,yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası, vb. tüm T.c. kanunları ve yönetmeliklerine) ,pornografi veya çıplaklık içermemesi ,hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve ,site üyelerine istenmeyen (spam) mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırlar 

f) "Firma ekle", "Ürün ekle" ve "Katolog ekle" hizmetleri kurumsal "Üye kullanıcılar"ı içindir. "Üye kullanıcılar"ın firma isimleri, iletişim bilgileri, web adresleri, firma ve ürün hakkında verdikleri bilgiler "Web site"de yayınlanır. E-posta adresi, ücretli hizmetlerde istenen fatura adresi, vergi no'su ve vergi dairesi bilgileri sitede yayınlanmaz (Gizlilik ilkelerine bağlı olarak üçüncü kişiler ile paylaşılmaz). 

g) Taleplerde ve ilanlarında bilgi ekleyen kullanıcı "Üye kulanıcı" olur ve "Üye kullanıcılar" ekledikleri bilgilerin doğruluğundan sorumludur."firmalarburda.net", "Üye kullanıcılar"ın eklediği bilgilerden sorumlu değildir. Kişilik haklarına saldırı, yanıltıcı bilgiler içeren bilgileri "firmalarburda.net" , "Web site"de yayınlamama veya eklenmiş ise kaldırma hakkına sahiptir. 
h) "Üye kullanıcı"lar; "firmalarburda.net"un yazılı onayı olmadan işbu sözleşmeyi veya bu sözleşmenin kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredemez. 

i) "firmalarburda.net" iş bu sözleşmede tanımlı olan hizmetleri daha etkili sağlamak için "Hizmet"lerinde değişiklikler ve/veya yenilemeler yapabilir. 

3 yıl önce eklendi.

 • 7.658.875

  Toplam Müşteri

  964.158

  Toplam Firma

  2.547.14

  Toplam Teklif

  2.317.69

  Toplam Başarılı Teklif

  Üye Olun

  1 dakika'da bilgilerinizi doldurarak hızlı bir biçimde üye olabilirsiniz.

  İşletmenizi Ekleyin

  İşletme bilgilerinizi, resimlerinizi ve diğer detaylarınızı ekleyerek işletmenizi sisteme dahil edin.

  Teklif Alın & Teklif Verin

  Artık hazırsınız, müşterileriniz sizi bulabilir, teklif alabilir ve teklif verebilir, ilan ve kampanyalarını tanıtabilirsiniz.

  Scroll