Sıkça Sorulan Sorular | Firmalarburda.Net Türkiye Şehir ve söktör tercihinize göre bütçenize uygun aradığınız hizmeti en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Türkiyenin en geniş firma platformu.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ücretli üyelik paketlerimizi incelemek ve satın almak için Üyelik paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 
 

Sitemizin en alt bölümünde bulunan Üyelik Paketleri seçeneklerini inceleyiniz. Size en uygun paketi sipariş vererek kendi kategorinizde her zaman en üst sıralarda listelenirsiniz ve görünürlülüğünüz artar.

Panel giriş sayfamızdaki şifre hatırlatma ekranından şifrenizin size e-mail ile yollanmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer firma bilgilerini güncellemek isterseniz lütfen bize iletişim formu üzerinden ulaşın. Bilgiler en kısa sürede doğrulanıp güncellenecektir.

Merhabalar
www.firmalarburda.net
Projemize sizinde katılmanızı isterim
Projemde Bireysel üye olarak giriş yapan kişi teklif al butonuna tıklayarak hizmet almak istediği sektörü ve ili seçerek. bütçesini belirtiyor ve teklifini oluşturuyor. teklif al formu ilgili sektördeki firmaların hem cep telefonlarına hemde epostalarına iletilerek müşteri ile iletişime geçebiliyorlar müşteri cebindeki bütcesine göre almak istediği hizmeti teklifi cazip gelen firma karşılıyor.Eğer Firma sahibi iseniz Gold Paketimiz geçiçi olarak ücretsizdir Hemen firmanızı ekleyebilir Sizleri Bekleyen tekliflere karşılık verebilir kazancınıza kazanç sağlayabirsiniz

www.firmalarburda.net

7.658.875

Toplam Müşteri

964.158

Toplam Firma

2.547.14

Toplam Teklif

2.317.69

Toplam Başarılı Teklif

Üye Olun

1 dakika'da bilgilerinizi doldurarak hızlı bir biçimde üye olabilirsiniz.

İşletmenizi Ekleyin

İşletme bilgilerinizi, resimlerinizi ve diğer detaylarınızı ekleyerek işletmenizi sisteme dahil edin.

Teklif Alın & Teklif Verin

Artık hazırsınız, müşterileriniz sizi bulabilir, teklif alabilir ve teklif verebilir, ilan ve kampanyalarını tanıtabilirsiniz.

Scroll